GEN soucitu

prý mizí z lidského pokolení. QBio pochází z hornatého Valašska proslulého tvrdším charakterem počasí než někde v nížinách. Lidi si měli možnost uvědomit, že nejsou nic proti přírodním silám a dokázalo je to stmelit.

Vděkem přírodě vzniká projekt PERMAKULTURY Praha - Kunratická spojka.

SÖROŠ - Jidáši bohatnou na dálkovém rozvozu větví, trávy, listí mnohdy přes celé město, na skládku komunálních odpadů v Březiněvsi, nebo do vzdálených kompostáren na tzv. "BIOODPAD"(Želivec, Radim na Kolínsku...) a PERMAKULTURY likvidují.

Jen v Praze tak důvěřivým občanům vykrádají kapsu MILIARDOU/ROČNĚ za zbytečné transporty. Další škody vznikají poškozením věčně ucpaných komunikací.

Po Sametové revoluci SÖROŠ- Jidáši zlikvidovali v ČR 60% zemědělské živočišné výroby. Bodovou koncentrací kompostu do okolí kompostáren vytváří rozsáhlé plochy odkázané výhradně na umělé hnojení, které jsou vodohospodářsky bezcenné. Voda po nich rychle stéká do moří.

Vznikají POVODNĚ (ta v r.2002 stála přes 100 miliard českých korun) A SUCHA - NIČÍ EVROPU MIGRACÍ, svěřují vládu Islámu.
07.01.2017 10:52:48
bioport55

Vyhledáváme vodu a nerostné zdroje

kombinovaných senzibilním a satelitním vyhledáváním vody a nerostných surovin. Výsledky jsou přesnější a mnohem levnější než u klasických metod.

Je třetí tisíciletí. Máme k dispozici nejpokrokovější technologie. S obzvláštním potěšením bychom pracovali na znovu zavlažení Sahary.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one