Jatka Evropa, UMĚLÉ SUCHO, boj exekucemi, chemtrails, satanismus

Je to tady exekuce v rukou mafie, diskriminace, umělé sucho, satanismus
Zablokovali vám v rozkradené zemi před Vánocemi veškerý majetek kvůli bagatelní, šikanózní pokutě za zastavení mimo frekventovanou komunikaci? ANO je to tak. Exekuce neslouží k navrácení zcizeného majetku při zběsilé privatizaci ale k válce mafiánských klanů o území, majetky...

Nostradamus
https://youtu.be/qxLXZdd2z6c

Paralyzují i veřejně prospěšné stavby se zásadním bezpečnostním dosahem! UMĚLÉ SUCHO. Globální nepokoje. Zatemněné vlastnictví globálních firem. Sörošovi Jidáši bez genu soucitu. Matoucí slibotechny kryjící skrytou válku o území - vaší vlast! Jejich činnost je odlišná od prezentace v médiích. Usychají Vám lesy a byrokrati blokují cesty k nápravě? Kvílíte pod bezprávím? Proč? Povolení stavby na vlastním pozemku trvá někdy desetiletí. Diskriminace! Policejní represe. Podvody. Zrady. Vlastizrady. Genocidy. Je to tady. Visí to ve vzduchu. Kruh se stahuje. Neplněné sliby politiků drancují zem. Rakovinné bujení fluidních zákonů. Podvody a lži v médiích. 3 MILIÓNY exekucí - charakter bojů v době strategické rovnováhy atomových zbraní. Mají z toho chmury. Špinavé svědomí. Ale kdeže. Jsou to satanisti. Je to forma ničení, války, okupace. Dodává jim to energii. Stejně jako plíživá válka UMĚLÝM SUCHEM.
Podvést okrást nežida pro žida není hřích. Ani pro muslima není hřích podříznout jinověrce.
Je se na co těšit. Přišla doba odplaty? Národ, který se nedokáže poučit z historie...
Arabské jaro.Chemtrails analýza 2016
https://youtu.be/h5BboB_1G18

Znaven tím vším, já chci jen smrt a klid, jen nevidět, jak žebrá poctivec, jak pýchou dme se pouhý parazit, jak pokřiví se každá čistá věc, jak trapně září pozlátko všech poct, jak dívčí cudnost brutálně rve chtíč, jak sprostota se sápe na slušnost, jak blbost na schopné si bere bič, jak umění je pořád služkou mocných, jak hloupost zpupně chytrým poroučí, jak prostá
pravda je všem prostě pro smích, jak zlo se dobru chechtá do očí. Znaven tím vším, já umřel bych tak rád, jen nemuset tu tebe vlasti zanechat.

William Shakespeare, Sonet č. 66

Není násilnější loupež nad zneužití státní moci

Vyhledáváme vodu a nerostné zdroje

kombinovaných senzibilním a satelitním vyhledáváním vody a nerostných surovin. Výsledky jsou přesnější a mnohem levnější než u klasických metod.

Je třetí tisíciletí. Máme k dispozici nejpokrokovější technologie. S obzvláštním potěšením bychom pracovali na znovu zavlažení Sahary.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one